Girne Ice Club

Girne Ice Club

Ülkenin en gözde eğlence merkezlerinden biri olan Girne Ice Club, Girne şehir merkezine 9 km. uzaklıkta Alsancak Bölgesinde bulunur ve 2005 yılından beri siz değerli misafirlerine hizmet vermektedir. Denize sıfır konumuyla Haziran ayı görkemli şekilde sezonu açar ve Eylül ayında yine şanına uygun şekilde sezon kapanışını yapar. En önemli özelliği açık hava clubı olmasıdır. Sıcak havalarda çevresi açık olduğundan deniz esintisi sayesinde bunalmaz, gökyüzü ve yıldızlar eşliğinde hareketli müziklerle dans keyfini yaşarsınız. Normal dönemlerde haftanın üç günü Çarşamba, Cuma ve cumartesi günü hizmet vermekle beraber; bayram ve özel günlerde sınırlama koymadan misafirlerini kapısını açmaktadır. Her seferinde yeni konsept ve sürpriz partilerle eğlenceyi en üst seviyelerde yaşatmayı bilir.

Bunların yanında çılgın yaşanacak anları damgalayacağınız birbirinden güzel bayanlar bulunduğunu da bilmenizi isteriz. Özel kostümler, maskeli partiler, kadınlara özel hazırlanan geceler ve bunun gibi birçok farklı organizasyonlarla müşterilerine zevkli anlar sunan Girne Ice Club özel dansçıları ile de doruklara ulaşmanızı sağlar. Seksi kızların yaptığı showlar hayranlık uyandırır. Farklı kültürler ve renkli kişilikleriyle ilginizi çekecek kızlar sayesinde kaliteli zamanlar geçireceksiniz. Özel localar için ek ücret öder, bistro masalara ücret ödemezsiniz. Düzenlenen organizasyonlara katılım için girişte ücret alınır. Özellikle belirtmek isteriz club, yalnız erkekleri partnerleri yok ise içeri almazlar. Eğlence kayıpları yaşamamak için de rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

Yaz aylarının vazgeçilmez eğlence mekânı olan Girne Ice Club, sürekli kendini yenilemesiyle gereken ilgiye her zaman sahip olmakta ve ilerlemeye devam etmektedir.  Kendi ülkelerinde özel izinle bu mekâna gelen güzel bayanlar, farklı zevklerde sizlere eşlik edecektir. Bir dönem gördüklerinizi diğer dönemde göremezsiniz. Kalitesi ve farklı atmosferiyle eğlenmek isteyenler için içeri de içki servisi ücretsizdir. Sabah erken saatlerde başlayan eğlence diğer sabahın ilk ışıklarına kadar devam etmektedir. Muntazam hatlara ve aşırı güzelliğe sahip bayanlar sizlere özel dans gösterileri ile hayatınıza yeni heyecanlar katmak için gelecekler. Kendinizi şımartmak isteyen beyler, eğlence ve çılgınlıkların mevcut olduğu mekâna ulaşmak sizin için zor olamayacaktır. Havayoluyla gelişlerde club, size özel transfer aracını kullanacaktır.

ILGILI FOTOLAR

Detaylı Bilgi için bizlere whatsap viber veya direk arayarak ulaşabilirsiniz.

Mert Bey TEL
0533 862 58 10

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*