Yakamoz

Yakamoz

Sıcak kumu ve güneşini sizlere sunacak olan en zevkli tatil merkezlerinden bir haline gelmenin tadını sunan Kıbrıs ayrıca tam gaz gece eğlencelerini sizlere sunmanın tadında yaşatan ülke haline gelmiş bulunmaktadır gece hayatı tüm dünya ülkelerince çok iyi bilinmekte ve tam bir tatil cenneti olarak siz sevgili ziyaretçilerine hizmet sunmaktadır. Güzelyurt yakamoz sizlerin kesinlikle ziyaret etmeniz bir mekân olacaktır. Farklı tarz eğlence sevenlere sunacağı hizmette sınır tanımayan bu mekânda sizlerde kendinize özel bir eğlence anlayışı yaratacaksınız. bu kaliteli ortamı grup halinde ziyaret edebilir ve isterseniz bekarlığı veda partileriz bile daha farklı ve unutulmaz kılma şansına sahip olabilirsiniz.

Akdeniz’in incisi Kıbrıs geceleri sizlere hayatınızda şimdiye kadar yaşamadığınız en kaliteli zamanı sunarken gündüz eğlenceli zaman farklı bir tat bırakacak kadar coşkulu olacaktır. Güneşin kızgın yakıcılığın içinde hissederken mavinin her tonuna sahip olan denizi ile de kendiniz serin sulara terk edebileceksiniz. Bununla yetinmeyip gece faklı eğlenceye yelken açmayı kafanıza koyuyorsanız işte sizlere en iyi fırsat olarak sunacak olan Güzelyurt yakamoz sizleri eğlenceli dünyaya davet ediyor olacaktır. Burada yer alan kızların her biri kendini sizlere nasıl sevdireceğini çok iyi bilen cömert dansçı kızlar olacaktır. Sıcak gecelerde sizleri yalnız bırakmayacak ve sabaha kadar eğlencenin dozu artan şekilde devam edecektir. Gecenin ilerleyen saatlerinde sizlere yaşatılacak olan sürprizlere her an hazırlıklı olun diyoruz.

Güzelyurt yakamoz Lefkoşa Gemi konağı bölgesinde olup sizlerde buraya hava yolu ile gelmek isterseniz sizlere her zaman ki gibi transfer aracı lazım olacaktır. Sizlerde kendi özel randevunuzu almak istediğiniz zaman bu isteğiniz görevli arkadaşlara hatırlatmanız sizlere özel araç hava limanından sizleri almaya gelecektir. Araçların her biri özel son model araçlar olup içlerinde mini bar bile bulmaktadır. Gurup halinde gelebileceğiniz gibi bu araçlarla tek başınıza da seyahat edebilirisiniz. Kıbrıs’ın güzel manzarasın seyrederek mekâna her zaman giriş yapabilir ve kendiniz her zaman çok özel hissedebilirsiniz. Bizler sizlere en iyi mekânların adreslerini ve özelliklerini anlatmaya devam edeceğiz.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*