Güzelyurt IROS

Güzelyurt IROS

İş stresinden sıyrılmak, bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmak zevkli ve heyecanlı zamanlar yaşamak için yapmanız gereken sizi bilgilendirme amaçlı hazırlanmış sitemize bir göz gezdirmenizdir. Bu sefer eğlence anlayışına farklı bir soluk getiren kulüpler arasından Güzelyurt İros hakkında bilgilenmenizi sağlıyoruz. Kıbrıs Lefkoşa iline bağlı Güzelyurt ilçesinde bulunan kulüp, Ercan Havaalanına 17km uzaklıkta olup ulaşım hizmeti transfer firmalar tarafından gerçekleştirilir. Canlı caz, akustik, folk, funk, blues ve dünya soul müziğinin sergilendiği kulüpte hem yerel hem de uluslar arası sanatçılar sahne alır. Çalınan müzik eşliğinde hareketsiz kalmak imkânsızdır. Atıştırma isteğiniz oluşacağından masa rezerve etmeyi unutmayın. Kışkırtıcı şovlara, özel aktiviteler ve büyüleyici atmosferi yaşamak sadece sizin tercihinizle olacaktır.

Melek gibi kızlar önünüzde dans şovlarını yaparken, elinizde kadehler kendinizi bulutlarda hissedeceksiniz. İşlerinde uzman, birinci sınıf kaliteyle hizmetinizde bulunacak bayanlara Güzelyurt İros sayesinde ulaşabilirsiniz. İsteğe bağlı zaman dilimini belirleyebileceğiniz gibi normal servis saatleri 01.00-09.00 arası ya da 11.00-18.00 saatleri arasındadır. Gece şovu 20.00 ile 00.00 saatleri arası yaşanır. Saat 21.00 den sonra rengârenk ışıklandırma karartılı ve sarhoş edici müzik eşliğinde şovlar devam eder. Çalışan escort bayanların hepsi yabancı uyrukludur. Her türlü eğlenceyi gönül rahatlığıyla yaşayabileceğiniz bayanlar kişisel davetlerde, açılış yemeklerinde de size eşlik edebilirler. Buluşma saatlerini belirlediğinizde kaldığınız mekâna dahi ulaşımları sağlanır. Yasal yollarla çalışan ilgi çeken güzellikleri ve iyi giyimleriyle gönlünüzde yer edinirler.

Güzelyurt İros Night Club tercihinizin ne kadar isabetli olduğunu yaşayınca anlayacaksınız. İsteğiniz takdirde ulaşım sağlanacak kulübe ücretsiz giriş yapacaksınız. Size özel danslar, kucak dansıyla birleşecek striptiz tarzı şovlar, istediğiniz doğrultusunda sabahlara kadar sürecek akla zarar hizmetleri yaşamak aşırı hazlara sebep olacaktır. Kıbrıs gecelerinde yaşananlar size özeldir ve yerinde kalır. Bu zamana kadar hiç yaşanmamış özgürlüğe kavuşabileceğiniz geceler için çokta muhakeme etmeye gerek olmadığını savunuyoruz. Köküne kadar yaşanacak eğlenceler, değişik mutluluklar sizlerinde hakkıdır. Gece hayatı rehberliğimiz sayesinde yaşanacak mutlu günlerle buluşmanızı diliyoruz. Seyahatiniz şehre iner inmez başlayacak, transfer yardımcılarınız gerektiğinde rehberlik hizmeti dahi sunacaktır. Sağlıklı, mutlu günleriniz olsun.

Night Club Katalogları ve Fiyatları Hakkında bilgi almak için Kıbrıs Katalog Sayfamızı Ziyaret Ediniz

Yada whatsap viber ,  direk arayarak ulaşabilirsiniz.

Mert Bey TEL
0533 862 58 10

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*