Bling Night Club

Bling Night Club

Sıcak ve eğencili anları seven ve farklı tutkuların peşinde koşanların en sıcak adresi olarak Bling night club sizler sunacağı farklı eğlence anlayışı ile hizmetin en farklı halini tanıştıracaktır. Sizlerde unutulmaz farklı anların en sıcak halini bu sıcak ve çılgın eğlencelerin yaşandığı güzel mekânda eğlenerek her zaman yaşayabilirsiniz. Güler yüzlü personelin sizlere göstereceği hizmet anlayışı her zaman çok hoşunuza gidecektir. Kulüpte yer alan görevli dansçı kızlar bu mekânı tercih ettiğiniz anda sizlerin bir saniye bile yalnız bırakmayacak ve eğlencenin dozunu her zaman yüksek tutacaklardır. özel dansları ile sizlerin kendine hayran bırakacak bu kızların gösterilirini yerinde izlemek süper keyif verici olacaktır.

Etrafınızda yaşanan anların tadından artık bunalmış olabilirisiniz. Farklı eğlenmek ve kendinizi daha özgür hissetmek isterseniz sizlere göstereceğimiz eğlenceli mekânın tek adresi Bling night club olacaktır. Burada görevli kızların her biri kendilerine özgü dansları olan ve sizlerin yüreklerini ağzına getirecek kadar çılgın transparan kıyafetleri ile sizlere hizmette sınır tanımayan hatunlar olacaktır. Onların her biri ayrı ülkelerden buraya kadar gelen ve özel izinle sizlere kulüplerde hizmet suna sıcak hatunlar olacaktır. Gecenin ilerleyen saatlerinde yapacakları özel dans gösterileri her zaman görülmeye değer zevkte olurken sizlerde onlara eşlik etmenin tadına sonuna kadar varan taraf olabilirsiniz. Onlar sizlerin yanında daha sağlıklı olmak için özel salık kuruşlarında kendi özel işlemlerin her zaman yaptıracaklardır.

Bu sıcak mekân Güzel yurt Kalkanlı bölgesinde yer aldığı için hava limanı ile arasında bayağı bir yol mesafesi olacaktır. Sizlerde hava yolu ile gelmeyi hedefliyorsanız o zaman bunu daha önceden mekânda görevli bulunan yetkilerin daha önceden söyleyerek kendinize özel araç isteyebilirsiniz. Transfer araçlar sizlere istersiniz gurup olarak gelip alabilir, isterseniz kendi başınıza seyahat ederek kalabalı karışmadan Direkt olarak Bling night club giriş yapabilirsiniz. Bu güzel mekânlarda resim çekmek yasak diye her zaman hatırlatıyoruz ama sizlerin daha kaliteli eğlenebilmesi için bu yasağa uymanız sizlerin yararına olacaktır. Ayrıca şehir içinde gezmek isterseniz yine transfer araçları sizlere bu konuda yardım edecektir.

Night Club Katalogları ve Fiyatları Hakkında bilgi almak için Kıbrıs Katalog Sayfamızı Ziyaret Ediniz

Yada whatsap viber ,  direk arayarak ulaşabilirsiniz.

Mert Bey TEL
0533 862 58 10

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*